KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12969314
nr 1296 9314
Oidentifierad konstnär. Signerad. Olja på duk, 57x68cm
Kondition: skadad
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 9 december 2019
kl 19:58:11
100 kr
150 kr
200 kr